Druhy Kratomu

GREEN_watermark

 

Green Elephant může být velmi stimulující, až mírně euforický. Nabízí zvýšenou pozornost, pocit energie a dobrou náladu.
Přestože jsou stimulační efekty podobné jako u druhů bílého žilkování, jsou spíše mírnějšího charakteru.

 

WHITE_watermark

 

Super White Maeng Da se vyznačuje svými silnými stimulačními účinky. Převažují pocity dobré nálady, soustředění a motivace.
  Druhy nazývané "Maeng Da" obecně obsahují vyšší množství alkaloidů než ostatní stromy Kratomu.

 

GOLD_watermark

 

Mezi hlavní účinky Super Bali Gold patří zlepšení nálady a schopnost uvolnit od bolesti. Využití nachází hlavně mezi lidmi trpícími chronickými bolestmi či stresem. Přes své relaxační a uvolňující účinky není sedativní a dodá Vám energii.

 

YELLOW_watermark

 

Kratom žlutého žilkování je produktem jiné techniky sušení, než je běžně užívána. Žlutý Kratom je druh s bílým žilkováním, jehož barva a účinky byly změněny sušícím procesem. Efekty jsou srovnávány s druhy zeleného žilkování, patří mezi ně stimulace, euforie, zvýšená pozornost, zlepšení nálady, vyšší motivace a uvolnění od bolesti.

 

RED_watermark

 

Super Red Maeng Da patří mezi nejsilnější druhy Kratomu. Při nízkých dávkách nabízí euforii a relaxaci. U vyšších dávek můžeme očekávat silné uvolnění, především od bolesti a psychického napětí. Účinky jsou sedativního charakteru.

 

BORNEORED_watermark

 

Je vyroben ze starších listů, které jsou tmavé a obsahují vyšší hodnotu alkaloidů. Samotný účinek je velmi jemný a přirozený, uklidňující a uvolňující, u některých jedinců může trvat mnoho hodin. Je skvělý pro lepší spánek.

 

DAGREEN_watermark

 

Maeng Da Green patří mezi nejznámnější odrůdy kratomu. V nízkých dávkách působí velmi stimulačně, ovšem ve vysokých dávkách spíše relaxačně.

 

SUMATRA_watermark 

 

Zaručená hromada energie a euforický pocit. Taktéž lze využít ke zlepšení koncentrace, ale i ke zvýšení energie k fyzickým aktivitám.